Sací hadice

Zjednodušte si úklid

20. 4. 2012, 14:19

Nedílnou součástí moderních domácností jsou centrální vysavače. Nyní firma Husky přišla s novinkou, speciální patentovanou hadicí, která možnosti centrálních vysavačů ještě zlepšuje. Je však nutná instalace trubního rozvodu.

Revoluční systém

Speciální patentovaná hadice se jednoduše "vcucne" do zásuvky s trubním rozvodem. Dodává se ve třech délkách 9,1m, 12,2m a 15,3m. Můžete si vybrat. Delší hadice sice vyžadují silnější vysavačové jednotky, ale jejich použití je komfortnější. Už nebudete nikdy muset přenášet vysavač, ale u tohoto revolučního systému už ani hadici. Po použití se vtáhne do zdi.

Jak jednoduché

Hadice se jednoduše vytáhne z vysavačové zásuvky, připojí se rukojeť s teleskopickou tyčí a příslušným nástavcem a může se začít vysávat. Hadice se dodává včetně ochranného potahu, který lze vyprat a navíc chrání nábytek při úklidu. Teď už nemůže být úklid jednodušší. Komfortní telekopická tyč je plynule nastavitelná a má pojistku proti vypadnutí. Velmi kvalitní je i sada příslušenství k hadicí, s vypínačem v rukojeti.

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

Sada obsahuje nejpoužívanější nástavce a osvědčenou kombinovanou hubici pro vysávání koberců a hladkých podlah. Součástí je také taška na doplňky a držák teleskopické tyče. Všechny sady příslušenství Husky jsou s pětiletou zárukou a jsou kompatibilní s touto rukojetí.

Jak již bylo řečeno, lze si samozřejmě vybrat hadici v různých délkách. Nutno zdůraznit, že ani 15m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice, a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama vtáhne podtlakem vysavače zpátky do trubního rozvodu ve zdi.

popis

Centrální vysavače mají řadu předností. Oproti běžným vysavačům odstraní například téměř sto procent prachu, alergenů a špíny. Nečistoty jsou potrubním rozvodem vedeny do sběrného kanystru a ty nejmenší vysáté částice opouštějí po přefiltrování obytné prostory výfukovým potrubím. A když k tomu připočteme ještě speciální patentovanou hadici ve zdi, co váce bychom si mohli přát?

Hadice ve zdi a veškeré příslušenství můžete nakupovat přímo v e-shopu:

hadice ve zdi

Zobrazení: 115164 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 5
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 17.9.2017
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Co je hadice ve zdi?
Představujeme vám novinku od společnosti Newag: sací hadice ve zdi

Objevte další úroveň příslušenství pro centrální vysavače, který výrazně zjednoduší průběh vašeho úklidu...

Celý článek
Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

FAQ
Vy se ptáte, my odpovídáme

Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma sací hadice ve zdi.

FAQ
HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM