Sací hadice

Výhody centrálních vysavačů

2. 10. 2012, 9:37

Proč byste měli vůbec centrální vysavač pořizovat, tak zní otázka. Myslíte si, že se jedná o příliš nákladnou investici, bojíte se, že ho nevyužijete, nebo nechápete, k čemu by vám byl? Tak od toho tu je tento článek.

Centrální vysavač není nic složitého

Nadpis mluví za vše. Nebojte se žádné složité techniky ani obřího monstra, které by zabralo polovinu plochy vašeho domu. Centrální vysavač je jednoduchý a na prostor nenáročný pomocník, který využije snad každý, kdo má vlastní dům. Díky centrálnímu vysavači ušetříte místo i námahu, navíc hodí se i pro alergiky.

Co všechno umí centrální vysavač

Kromě výhod, které jsme již vypsali, jsou tu i mnohé další. V nabídce je mnoho různých druhů hadic a trubek různé délky, ale co je zajímavější, to jsou různé nástavce a kartáče. Kromě klasické vysávací hubice a nástavců a nástavečků různých velikostí, se kterými můžete luxovat v různých štěrbinách, za skříněmi i mezerách u radiátoru asi nejvíce zaujmou specializované kartáče na prach. Originální jsou pak speciální masážní kartáče, se kterými můžete provést očistu u svého psa.

A to je všechno?

Ne, všechno to ani zdaleka není. Například velkou výhodoucentrálního vysavače je jeho dlouhá životnost, která se měří v desítkách let. To už je pak jiná investice, oproti klasickému vysavači, který překáží, při pojezdu si vytahujete elektrickou přípojku ze zásuvky a který jako každý elektrospotřebič rád dosluhuje těsně po vypršení záruky. Pokud jste přemýšleli o koupi centrálního vysavače, tak jsou vám ale tyto jeho výhody oproti klasickému vysavači, jako vysávací otvory v každé místnosti, bez nutnosti posouvání či přímé zapojení do elektrické sítě, asi dobře známé. Navíc se bezsáčkový centrální vysavač výborně hodí i pro alergiky a astmatiky.

Centrální vysavače

Tak co zbývá poradit závěrem? Při vybírání nového centrálního vysavače vybírejte pečlivě a nesnažte se šetřit za každou cenu – vždy za těch správných okolností by se mělo jednat o pomocníka na dlouhá léta.
Zobrazení: 128285 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 5
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 17.9.2017
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Co je hadice ve zdi?
Představujeme vám novinku od společnosti Newag: sací hadice ve zdi

Objevte další úroveň příslušenství pro centrální vysavače, který výrazně zjednoduší průběh vašeho úklidu...

Celý článek
Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

FAQ
Vy se ptáte, my odpovídáme

Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma sací hadice ve zdi.

FAQ
HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM