Sací hadice

Příslušenství pro sací hadice do zdi

20. 4. 2012, 14:16

Majitelé centrálních vysavačů mají na výběr z široké řady příslušenství, kterým mohou vylepšit svůj centrální vysavač a tím zefektivnit celý průběh úklidu.

Sací hubice

Hlavní skupinu příslušenství pro sací hadice představují sací hubice. Každá hubice je určená na úklid jiného povrchu. Úklid tak bude vždy maximálně efektivní. Rozlišujeme především:

Nabídka obsahuje celou řadu sacích hubic, tedy koncovek, které se nasazují na sací hadice. Liší se dle provedení, a nebo dle specializace na určitý specifický povrch:

Hubice s kolečky

Běžná hubice kterou lze nasadit na sací hadici. Hubice je pro snadnější manipulaci opatřená kolečky. Je vhodná především pro vysávání kobercových ploch. 

Hubice na plovoucí podlahy

Hubice po napojení na sací hadici usnadní úklid plovoucích podlah. Je zkonstruovaná tak, aby podlahu nepoškodila a zároveň velmi efektivně vysává všechny nečistoty.

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Hubice na plovoucí podlahy i koberce

Po připojení na sací hadici umožňuje vysávat nečistoty z koberců i plovoucích podlah. Hubice je opatřena ochranou boků proti poničení nábytku. Výměnné kluzké polštářky, které jsou umístěny ve spodní části, usnadňují manipulaci s hubicí.

Sací hubice s kartáči

Je vhodná pro rychlý úklid hladkých podlah (dlažby, dřevo, plovoucí podlahy). Hubice je širší, tudíž urychlí vaši práci.

Podlahová sací trubice

Doplňková hubice určená k úklidu hladkých a dřevěných ploch s kartáči.

Sací hubice pro rychlý úklid na hladké podlahy
Hubice s kartáči, kterou oceníte při rychlém úklidu hladkých povrchů. Díky kartáčům vás zbaví nečistot téměř jakéhokoliv druhu.

Klasická sací hubice s plastovou či kovovou sací plochou

Základní model hubice opatřený výsuvnými kartáčky. Spodní část je z plastu nebo z kovu. Hubice je vhodná k vysávání koberce i hladké podlahy.

Dusto Mop hubice na citlivé podlahy

Podlahová hubice na dřevěné a lamelové podlahy s bavlněným kartáčem mopového typu. Textilní část je odnimatelná a umožňuje tak vyprání v pračce.

Podlahová otočná hubice pro nepřístupná místa

Sací hubice určená pro úklid hladkých ploch. Je opatřená kloubem, díky němuž usnadňuje vysávání a sací hadice zvládne úklid i v rozích místnosti.

Centra Mop hubice s mikropotahem

Hubice na hladké dřevěné podlahy. Je jemná a šetrná, proto je vhodná na citlivé podlahy. Hubice je vybavená potahem, který funguje na principu mikrobáze a stírá prach za současného odsávání. Potah je upevněn pomocí suchého zipu. Náhradní mikropotahy je možné samostatně dokoupit.

Kombinovaný nástavec na prach a sedací soupravy

Hubice umožňuje vysávání prachu z nábytku a z vybavení bytu, ale i z interiéru automobilů. Při otočení nástavce se změní v hubici na sedací soupravy či autosedačky.

Z další nabídky příslušenství bychom mohli jmenovat držák na sací hadice a příslušenství, drátěný držák na sací hadice do zdi, návlek na sací hadici se zipem, návlek na elastickou sací hadici, kartáč na domácí zvířata, kartáč na počítačové klávesnice, kartáč na vertikální či horizontální žaluzie, filtrační sáčky a síťky, teleskopické tyče, držáky na teleskopické tyče, separátor pro vysávání vody či stavebního prachu.

Hadice ve zdi a veškeré příslušenství můžete nakupovat přímo v e-shopu:

hadice ve zdi

Zobrazení: 119033 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 5
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 17.9.2017
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012