Sací hadice

Partneři webu

20. 4. 2012, 14:21

V tomto článku bychom vám rádi představili partnery našeho webu. Naleznete zde zajímavé informace o společnosti Newag, Husky, Duovac a Disan. Tyto společnosti vyrábí a distribuují hadice ve zdi, centrální vysavače a veškeré příslušenství.

Partneři webu

V tomto článku bychom vám rádi představili partnery našeho webu. Naleznete zde zajímavé informace o společnosti Newag, Husky, Duovac a Disan. Tyto společnosti vyrábí a distribuují hadice ve zdi, centrální vysavače a veškeré příslušenství.

Newag

Společnost Newag byla založena v roce 1993. Její hlavní činností je dovoz a distribuce centrálních vysavačů Husky. Později začal Newag dovážet i centrální vysavače značky Duovac a Disan. Jeho hlavní předností je dlouhodobá zkušenost a fungující struktura servisních a skladových řešení.

Společnost Newag je zaměřena výhradně na distribuce. Její služby jsou tak realizovány prostřednictvím poboček parterskými společnostvmi. Ty následně provádějí instalaci centrálních vysavačů u zákazníka. Newag má pobočky v Praze, Brně a Hradci Králové.

Mimo České republiky má Newag exklusivní zastoupení i pro Slovensko, Německo, Řecko, Ukrajinu, Pobaltské státy a Makedonii.

Husky

Centrální vysavače Husky jsou dováženy z Kanady. Zde dosáhly velké obliby díky vysoké kvalitě a dobré funkčnosti. Husky nabízí rozsáhlé příslušenství, ve kterém se snaží přicházet s inovacemi, kterými usnadní průběh úklidu. Jednou z takových novinek je hadice ve zdi. Konstrukce centrálních vysavačů Husky umožňuje instalaci do všech typů objektů.

Duovac

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavače Duovac se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž jsou téměř nezničitelné. Důkazem tohoto tvrzení je poskytování doživotní záruky na sací agregáty a prodloužená záruční doba na sady příslušenství. S prodlouženou záruční dobou nejsou spojený žádné další náklady.

Disan

Výhodou centrálních vysavačů Disan je možnost širokého využití. Zatímco modely Super Compact je možné využít především v atypických rodinných domech, penzionech nebo sportovních centrech, ostatní sací agregáty je možné využít prakticky kdekoliv. Zejména však v hotelích, výrobních provozech, administrativních centrech, laboratořích, školách nebo školkách apod. Komerční centrální vysavače Disan se prodávají ve více než čtyřiceti zeích světa a kromě špičkové technologi poskytuje Disan profesionální zázemí a dokonalý servis. Centrálním vysavačem Disan je vybavena celá řada více nebo méně známých objektů.

Hadice ve zdi a veškeré příslušenství můžete nakupovat přímo v e-shopu:

hadice ve zdi

Zobrazení: 122629 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 5
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 17.9.2017
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Co je hadice ve zdi?
Představujeme vám novinku od společnosti Newag: sací hadice ve zdi

Objevte další úroveň příslušenství pro centrální vysavače, který výrazně zjednoduší průběh vašeho úklidu...

Celý článek
Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

FAQ
Vy se ptáte, my odpovídáme

Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma sací hadice ve zdi.

FAQ
HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM