Sací hadice

Jaké existují sací hadice do zdi?

20. 4. 2012, 14:09

Na trhu se nachází mnoho typů sacích hadic do zdi. Liší se především kompatibilitou, délkou a doplňkovými funkcemi. V následujícím článku vám přinášíme přehled základních typů sacích hadic.

Jakou sací hadici vybrat?

Sací hadice do zdi je nepostradatelnou komponentou centrálních vysavačů. Především je to pak ta část vysavače, se kterou budete během úklidu přicházet do kontaktu nejčastěji, a proto je vhodné její výběr nepodcenit a vybrat takovou sací hadici, která vám nejlépe padne do ruky a zároveň bude v souladu s prostorovou dispozicí vašeho bytu či domu.

Vypínačová sací hadice do zdi s pistolovou rukojetí

Klasický model sací hadice do zdi, který je na trhu již přes dvacet let. Svou oblibu si vydobyl především díky vysoké spolehlivosti a funkčním designem s pistolovým úchopem. Hadice se vyrábí ve dvou variantách: s pojistkou proti vypadnutí teleskopické tyče a bez pojistky. Vyrábí se v délkách od 7,6 m do 10,6 m.

Vypínačová sací hadice do zdi s ergonomickou rukojetí.

Tato sací hadice do zd je opatřena ergonomickou rukojetí. Hadice disponuje délkou 10,4 m. Vypínač se nachází přímo v rukojeti.

Centrální vysavač Husky Q PRO

Vypínačová hadice do zdi s ergonomickou rukojetí BIP-30

Sací hadice do zdi která se může pyšnit vysokou kvalitou a odolností. Je opatřená ergonomickým držadlem, které výborně padne do ruky. Vypínač je opět zabudován přímo v rukojeti. Hadice se vyrábí ve dvou variantách: s pojistkou proti vypadnutí teleskopické tyče a bez pojistky. Délka hadice je od 7,6 m do 10,6 m.

Vypínačová sací hadice do zdi s LED signalizací

Další oblíbený a časem ověřený model, který vyniká především spolehlivostí a funkčním designem. Tato sací hadice je vybavena LED diodou, jejímž účelem signalizace všech stavů vysavačové jednotky přímo na rukojeti vysavače. Délka sací hadice je mezi 7,6 m a 10,6 m.

Sací hadice do zdi pro centrální vysavače Husky

Základní sací hadice pro centrální vysavače. Vypínač není zabudován v rukojeti. Hadice je kompatibilní se všemi typy zásuvek. Vyrábí se v délce 9,1 m.

Elastická vysavačová hadice

Natahovací sací hadice do zdi bez vypínače v rukojeti. Zapíná se automaticky při zasunutí hadice do zásuvky. Tato sací hadice je myšlená jako přídavná hadice. V základní pozici je hadice dlouhá 1,5 m, díky čemuž je velmi dobře skladná. Sací hadici lze natáhnout až do délky 7,5 m.

Hadice s mikrospínačem

Sací hadice jejíž předností je velmi vysoká odolnost. Je opatřená ergonomickou rukojetí s mikrospínačem. Lze ji použít pouze k centrálním jednotkám s bezdrátovým ovládáním, nebo při zapojení bezdrátového ovládání. Sací hadici je možno použít i v případě, kdy dojde k přerušení ovládacího kabelu. Vyrábí se v délce 8,5 m a 10,4 m.

Hadice do zdi s displejem a regulací otáček

Velmi odolná sací hadice vybavená ergonomickou rukojetí s vestavěným displejem. Sací hadice komunikuje se sacím modulem bezdrátově. Displej zobrazuje informace o stavu vysavačové jednotky v osmi jazycích včetně češtiny. Sací hadice se vyrábí v délce 8,5 m.a 10,4 m.

Vypínačová hadice BV-LV-28N

Odolná sací hadice opatřená ergonomickou rukojetí a pojistkou proti rozpojení od teleskopické tyče. Vypínač je zabudován v rukojeti. Hadice se vyrábí v delkách 8,5 m a 10,4 m.

Prodlužovací sací hadice do zdi k vypínačovým hadicím

Slouží k prodloužení hadice za zachování ovládání pomocí vypínače na rukojeti. K tomu je hadice opatřena vestavěným drátem a konektory. Vyrábí se v délkách 3 m a 5 m.

Garážová sací hadice

Hadice se vyrábí bez vypínače v rukojeti. Je určená pro úklid automobilu. Hadice se vyrábí v délkách 9,1 a 15 m.

K sacím hadicím je možno dokoupit další příslušenství, jakými jsou vysílač a přijímač bezdrátového ovládání nebo zesilovač signálu pro velké budovy.

Hadice ve zdi a veškeré příslušenství můžete nakupovat přímo v e-shopu:

Zobrazení: 141934 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 5
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 17.9.2017
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Co je hadice ve zdi?
Představujeme vám novinku od společnosti Newag: sací hadice ve zdi

Objevte další úroveň příslušenství pro centrální vysavače, který výrazně zjednoduší průběh vašeho úklidu...

Celý článek
Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

FAQ
Vy se ptáte, my odpovídáme

Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma sací hadice ve zdi.

FAQ
HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM