Sací hadice

Jak funguje sací hadice ve zdi?

20. 4. 2012, 14:19

Protože se snažíme našim zákazníkům stále zjednodušovat obsluhu centrálních vysavačů nabízených naší firmou, neustále je doplňujeme o chytré doplňky, které činní úklid ještě pohodlnějším a efektivnějším.

Investice která se vyplatí

Centrální vysavače Husky a Duovac lze například doplnit o vysavačovou hadici, kterou si uživatel jednoduše vytáhne ze zásuvky, nasadí rukojeť s příslušenstvím a začne vysávat.

Tato novinka, která je výstižně nazývána hadice ve zdi, posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Lehká 9m hadice je sice pro manipulaci příjemnější, než přenášení celého mobilního vysavače, ale hadice ve zdi eliminuje i tento malinkatý nedostatek centrálních vysavačů. Uživatel si samozřejmě může vybrat sací hadici v různých délkách.

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Zákazník si může vybrat hadici v různých délkách a ani 15m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku sací hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vcucne“ zpátky do zdi.

Za tento patentovaný systém si ale bude muset zákazník připlatit částku 15.000,– Kč a více. Kdo bude chtít mít ale nejdokonalejší a nejpohodlnější centrální vysavač ve svém domě, nebude investice litovat. Je potřeba připomenout, že instalace je oproti standardnímu centrálnímu vysavači rozdílná a není možné doplnit stávající systém o speciální zásuvku a hadici.

popis

Princip systému hadice ve zdi je jednoduchý. Trubní rozvod ze speciálního potrubí (pro centrální vysavače) o průměru 50,8mm, osazený dlouhými koleny pro Hadici ve zdi a zakončený speciální zásuvkou hadice ve zdi, skrývá zároveň i obslužnou hadici, které se při úklidu vytahuje ze zásuvky v potřebné délce a na závěr vysávání se odjistí pojistka a hadice se vtáhne zpět do trubního rozvodu sací silou centrální vysavačové jednotky. S Hadicí ve zdi už doma při úklidu nebudete muset přenášet ani vysavač, ani vysavačovou hadici. Vysávání je nyní ještě jednodušší, než si umíte představit.

Hadice ve zdi a veškeré příslušenství můžete nakupovat přímo v e-shopu:

hadice ve zdi

Zobrazení: 124143 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 5
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 17.9.2017
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Co je hadice ve zdi?
Představujeme vám novinku od společnosti Newag: sací hadice ve zdi

Objevte další úroveň příslušenství pro centrální vysavače, který výrazně zjednoduší průběh vašeho úklidu...

Celý článek
Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

FAQ
Vy se ptáte, my odpovídáme

Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma sací hadice ve zdi.

FAQ
HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM