Sací hadice

Hadice ve zdi pro centrální vysavače

20. 4. 2012, 14:20

Hadice ve zdi posouvá možnosti kvalitního vysávání dále než tomu bylo dosud. Zákazník si může zvolit hadice o různých délkách. Hadice je uložena v potrubí rozvodu centrálního vysavače zabudovaného ve zdi. Uživatel si může zvolit délku hadice potřebnou k úklidu.

Hadice k centrálnímu vysavači

Hadice v kombinaci s příslušenstvím umožní úklid všeho v klientově objektu. Hadice se speciální úpravou rukojeti umožňuje vysoký komfort při manipulaci. Výhodou je vysoká rychlost proudícího vzduchu a velmi nízká hlučnost. Vysoká rychlost proudícího vzduchu zaručuje dokonalý a kvalitní úklid jakýchkoliv prostor. K hadicím lze zakoupit různá příslušenství.

Příslušenství k hadicím ve zdi

Auto sada obsahuje rozsáhlé příslušenství k dokonalému vysávání. Jsou jimi kruhový kartáč, kartáč na čalounění, štěrbina a věšák na hadici. S tímto příslušenstvím zákazník vysaje kompletně celý automobil. Délka hadice je libovolná podle potřeb vysávání.

Kartáč pro vysávání všech druhů pevných podlah je vysoce efektivní a praktický. Umožní bezproblémové a tiché vysávání s vysokou efektivností. Štěrbinovou hadici zákazník ocení při vysávání špatně dostupných míst.

Speciální příslušenství k hadici ve zdi pro domácí mazlíčky ocení hlavně majitelé domácích mazlíčků. Nástavec na hadice je vhodný zejména pro bezproblémové čištění zvířat. Žádné chlupy nezůstanou na podlaze. Kartáč nebo hřeben je použitelný pro dlouhosrstá i krátkosrstá zvířata.

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

Sací hadice lze rozdělit do tří skupin. Hadice průmyslové, odsávací a hydraulické. Průmyslové hadice na odsávání mají mnohostranné využití. Zvládají tlakovou dopravu vzduchu a vody v průmyslu i vzemědělství. Tyto sací hadice jsou vhodné pro mobilní akce. Dají se zploštit a srolovat. Speciální sací hadice jsou určeny k přepravě tlakového kyslíku a horké vody pod tlakem. V zemědělství se sací hadice běžně používají pro postřikovače pro pesticidy a insekticidy a také pro vodu a vzduch. V průmyslu pro všeobecné aplikace tlakového vzduchu a vody. Tlaková doprava technického acetylénu, svařování a řezání v průmyslu. Tlaková sací hadice na horkou vodu a smíšenou s párou. Tento typ sací hadice je vhodný především pro vymývání nářadí, cisteren a průmyslových kontejnerů.

Speciální sací hadice pro sání a výtlak ropných látek do 100% obsahu aromatických látek pro široké množství chemických produktů. Mimo jiné i koncentrovaných kyselin a zásad. Vysoká flexibilita dává sacím hadicím předurčení na použití na autocisternách a stáčecích zařízeních. Velice dobré provozní vlastnosti jako teplota, odolnost a tlak má uplatnění v chemickém průmyslu.

Hadice ve zdi a veškeré příslušenství můžete nakupovat přímo v e-shopu:

hadice ve zdi

Zobrazení: 119059 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 5
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 17.9.2017
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Co je hadice ve zdi?
Představujeme vám novinku od společnosti Newag: sací hadice ve zdi

Objevte další úroveň příslušenství pro centrální vysavače, který výrazně zjednoduší průběh vašeho úklidu...

Celý článek
Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

FAQ
Vy se ptáte, my odpovídáme

Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma sací hadice ve zdi.

FAQ
HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Partnerské weby