Sací hadice

Hadice ve zdi: e-shop

6. 9. 2011, 9:04

Hadice ve zdi je nyní možné na stránkách našeho partnera zakoupit online. Vedle hadic ve zdi zde naleznete příslušenství a náhradní díly pro váš centrální vysavač.

Hadice ve zdi: e-shop

Hadice ve zdi je nyní možné na stránkách našeho partnera zakoupit online. Vedle hadic ve zdi zde naleznete příslušenství a náhradní díly pro váš centrální vysavač.

Hadice ve zdi – odnímatelná rukojeť hadice ve zdi s pojistkou pro centrální vysavače Husky

popis

Rukojeť pro hadici. Hadici si jednoduše vytáhnete z vysavačové zásuvky, připojíte rukojeť s teleskopickou tyčí a příslušným nástavcem a můžete začít vysávat. Teď už nemůže být úklid snažší než s centrálním vysavačem Husky! Všechny sady příslušenství Husky s 5 letou zárukou jsou kompatibilní s touto rukojetí.

Koupit: 2258 KčHadice ve zdi – teleskopická tyč s pojistkou

popisKomfortní telekopická tyč, plynule nastavitelná, s pojistkou proti vypadnutí. Je kompatibilní pouze s odnímatelnou rukojetí „Hadice ve zdi“ a s ostatními hadicemi Husky s BL pojistkou.

Koupit: 699 KčHadice ve zdi – hadice bez rukojeti včetně potahu

popis

Speciální patentovaná hadice, která se jednoduše „vcucne“ do zásuvky s trubním rozvodem. Dodává se ve třech délkách 9,1m, 12,2m a 15,3m. Delší hadice vyžadují silnější vysavačové jednotky. Použití delších hadic je komfortnější, protože obsluha si vytáhne ze zásuvky pouze potřebnou délku hadice a může ihned vysávat. Už nebudete muset nikdy přenášet vysavač a u tohoto revolučního systému už ani hadici! Hadice je včetně ochranného potahu, který lze vyprat a navíc chrání nábytek při úklidu. Pozor, použití systému „Hadice ve zdi“ je nutná speciální instalace trubního rozvodu!

Koupit: 3137 KčKvalitní sada příslušenství pro systém „HADICE VE ZDI“

popis

Hadice ve zdi – sada příslušenství

Koupit: 1890 KčHadice ve zdi – zásuvka bílá

popis

Speciální zásuvka pro instalaci systému rozvodu „Hadice ve zdi“. Zásuvka obsahuje jak část pod omítku, tak vlastní zásuvku. Zásuvka je včetně pojistky hadice a spínání vysavačové jednotky. Hadici si jednoduše vytáhnete ze zásuvky, pojistkou zajistíte a sepnete jednotku. Je v nabídce v provedení bílá a béžová.

Koupit: 6463 KčHadice ve zdi – montážní rámeček a záslepka zásuvky – bílá

popis

Montážní rámeček a záslepka pro vysavačovou zásuvku.

Koupit: 990 KčHadice ve zdi – speciální dlouhé koleno 90˚ F/F

popis

Speciální koleno pro trubní rozvod systému s hadicí ve zdi 90 stupňů. Koleno je kompatibilní s potrubím 50,8mm, které se standardně používá k instalacím centrálních vysavačů. Vnější poloměr 29cm.

Koupit: 523 KčHadice ve zdi – speciální dlouhé koleno 45˚ F/F

popisSpeciální koleno pro trubní rozvod systému s hadicí ve zdi 45 stupňů. Koleno je kompatibilní s potrubím 50,8mm, které se standardně používá k instalacím centrálních vysavačů. Vnější poloměr 29cm.

Koupit: 449 KčHadice ve zdi – speciální dlouhé koleno 22,5˚ F/F

popisSpeciální koleno pro trubní rozvod systému s hadicí ve zdi 22,5 stupně. Koleno je kompatibilní s potrubím 50,8mm, které se standardně používá k instalacím centrálních vysavačů. Vnější poloměr 29cm.

Koupit: 323 KčHadice ve zdi a veškeré příslušenství můžete nakupovat přímo v e-shopu:

hadice ve zdi

Zobrazení: 144905 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 6
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 14.12.2018
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012