Hadice ve zdi pro centrální vysavače

Hadice ve zdi pro centrální vysavače

20. 4. 2012, 14:21

Hadice ve zdi jsou dalším stupínkem ve zvyšování pohodlí při tak nepopulární činnosti, jakou je luxování. Nyní stačí jen povytáhnout ze zdi potřebnou délku hadice a připojit k ní rukojeť s teleskopickou sací tyčí.

Luxování - radostná činnost

Stávající systémy centrálního vysávání umožňují luxování bez nutnosti vláčet sebou vlastní vysavač, ale potřebují k sacím zásuvkám připojovat dlouhé sací hadice. Systém "hadice ve zdi" řeší i tento problém. Vlastní sací hadice je uložena ve zdi a lze ji snadno v potřebné délce vytáhnout a po připojení rukojeti se sací tyčí se pustit do úklidu.

Systém Hadice ve zdi umožňuje „ukrýt“ vysávací hadici přímo do potrubního rozvodu centrálního vysavače. Výrobce nabízí hadice do zdi pro systémy centrálního vysávání nejčastěji ve třech délkách cca 9, 12 a 15 metrů. Hadice bývá opatřena ochranným obalem, který navíc chrání před poškozením i luxované objekty. Obal je odnímatelný a lze jej prát.

Hadici lze snadno povytáhnout ze sací zásuvky na potřebnou délku, připojit na ni rukojeť se sací tyčí a začít využívat všechny přednosti centrálního vysávání, jako jsou snadný úklid i běžným vysavačům těžko přístupných míst, schodišť a různých zákoutí bez nutnosti vláčet sebou vlastní vysavač, bezhlučný provoz daný tím, že centrální jednotka bývá umístěna mimo obytné prostory, a hlavně nevířením prachu a nevracením drobných částic, které u běžných vysavačů proniknou filtrací, neboť vysátý vzduch je není vracen do místnosti, ale hnán do odpadních nádob v blízkosti již zmiňované centrální jednotky, tedy opět mimo obytné prostory.

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

Sací tyč připojená k rukojetí bývá většinou teleskopického provedení, aby si obsluha mohla přizpůsobit její délku individuální potřebě. Další důležitou vymožeností zvyšující pohodlí obsluhy je, že po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vtáhne“ podtlakem vysavače zpátky do trubního rozvodu ve zdi.

Centrální vysávání, ať již se zabudovanými hadicemi nebo bez nich, je moderní metodou úklidu, kde se nám počáteční větší finanční investice postupně vrátí ve snadnějším a hlavně důkladnějším pravidelném úklidu, bezhlučném provozu, snadnou údržbou (cca jednou za tři měsíce vyprázdnění prachového kontejneru, případně výměnou filtru) a hlavně vytvořením čistějšího a aseptického prostředí v obývaných prostorách. Na českém trhu existuje několik firem nabízejících tuto techniku od projektu až po dodávku a instalaci celého systému.

Hadice ve zdi a veškeré příslušenství můžete nakupovat přímo v e-shopu:

hadice ve zdi

Zobrazení: 532376 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 5

Nejkomentovanější
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Počet komentářu: 5
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Hadice ve zdi pro centrální vysavače Datum posledního komentáře: 17.9.2017
Článek: Hadice ve zdi inovuje centrální vysávání Datum posledního komentáře: 3.9.2012
Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Co je hadice ve zdi?
Představujeme vám novinku od společnosti Newag: sací hadice ve zdi

Objevte další úroveň příslušenství pro centrální vysavače, který výrazně zjednoduší průběh vašeho úklidu...

Celý článek
Q AIR CYKLON

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

FAQ
Vy se ptáte, my odpovídáme

Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma sací hadice ve zdi.

FAQ
HUSKY Q WHISPER

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM